Go to main content

Château de Lacomté ****

Általános adatok
Irányár 38,00 EUR

Château de Lacomté Carlucet, Lot ban található. Ez a Teraszos kemping és Lejtős táborhelyekkel rendelkezik Parcelázott helyek, Árnyékos helyek, Árnyék nélküli helyek és Árnyékos helyek előfordulnak. letelepített lakókocsi és Bungalók bérelhetők. A kempingben Sportpálya.

Mutass többet

Op Château de Lacomté ben az alábbi szabályok vonatkoznak a háziállatokra:
- Kutyák szezonon kívül (pórázon)
- Kutyák foszezonban (pórázon)

A sportolást kedvelő nyaralók részére a kemping kínálata: A kempingbol induló kerékpárutak. Azok számára, akik egy mozgalmas nap után kikapcsolódni vágynak Szépségszalon. A kempingben Kültéri medence.

Nem kell mindig Önnek főznie, mert a kempingben Pizzéria és Étterem (bőséges választékkal). A kemping területén A kempingben friss pékáru kapható. Az internezetés nem probléma, mivel WIFI-pont.

8,1
Értékelések átlaga 17 értékelés megtekintése

Detail information about this campsite

R. Goossens

Ez az ellenőr minden évben felkeresi a(z) Château de Lacomté kempinget és több mint 200 szolgáltatás és ellátás szempontjából ellenőrzi. Az ellenőr az ACSI munkatársa, és nem áll a kemping alkalmazásában.

- Ellenőr Úrhölgy R. Goossens
R. Goossens

Ellenőr Úrhölgy R. Goossens

Hívja fel ezt az ellenőrt

Hívja fel: +32(0)476352275

Értékelések átlaga: 8,1

Értékelés hozzáadása
Zuhanyozó/WC
7,8
Személyzet
8,5
Ár és minőség aránya
7,9
Mennyire gyermekbarát
5,8
Szórakozási lehetőségek
8,1
Sportolási lehetőségek
7,7
Úszómedence
8,6
Étkezési és italfogyasztási lehetőségek
8,1
A kemping környéke
8,6

Gary Cook, ebben a kempingben, itt: július 2018

9,0

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Had a great week on this site, beginning of July. Great pool, with good sunbeds and parasol. Never had a problem finding a bed.

We had dinner in the restaurant a couple of times, the food was superb and good value.

The site owners, Stuart & Sheila were very friendly and helpful with advise and booking excursions for us.

Pinkfeebee, ebben a kempingben, itt: augusztus 2017

7,5

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Beautiful grounds and large pitches, combined with the fact that this is an adult only site, make this a very peaceful campsite. The showers and toilets are fine if a little dated (no toilet paper, which is disappointing for an English run site). Expensive in high season, so being asked for an extra to use the tennis court felt a bit unfair ( nobody used it while we were there). Friendly owners who are happy to recommend days out. Restaurant fine but food must be ordered in advance.

Aileen Cooper, ebben a kempingben, itt: augusztus 2016

8,8

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Beautiful peaceful site, amazing wildlife in the evenings. Food cooked by Sheila is fabulous. Pool always is wonderful. Showers and toilets always immaculate. Carlucet village nearby and always a delight to cycle to.

Phillips, ebben a kempingben, itt: június 2015

7,8

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Idősebbek

A superb site , more enjoyable by being adult only.Stewart ,family and staff were efficient and amenable at all times.Did not eat in restaurant but all reports were very positive.many happy hours spent at and in the great pool. Site in a good area to visit interesting sites in Quercy and Dordogne.Avery enjoyable stay which we hope to repeat.

Smith, ebben a kempingben, itt: június 2015

7,2

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Lovely area and pitches very good & private. Not good when damp as the facilities were extremely damp and only cold water for showers & washing up.

Sylvia, ebben a kempingben, itt: július 2013

8,6

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Prachtige camping, zeer ruim van opzet en heerlijk rustig. Dit komt vooral door de zeer ruime plaatsen en doordat kinderen niet welkom zijn op deze camping. Grootste deel van de kampeerders is Brits wat een andere sfeer geeft dan op een gemiddelde Franse camping, maar zeker niet slecht! De toiletten en douches zijn brandschoon en ook groot in aantal. De omgeving is schitterend.

David Briars, ebben a kempingben, itt: július 2013

8,2

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

We booked this site at the NEC motorhome show in October last year, having spoken with Sheila & Stuart, the owners, (several times over the last few years of going to the show). It seemed to good to be true an Adult Only site in France and it was absolutely 'Fabulous' probably the best , certainly the most relaxing holiday we have ever had in 27 years of caravanning. A Great BIG thank you to Sheila, Stuart and all their superb staff who really went out of their way to make sure everything was just right. Fortunately it won't suit everybody otherwise it would be impossible to get a pitch. Whilst we were there we had the misfortune of witnessing on 2 seperate occasions newly arrived clients who spoke to the staff and owners with such dis-respect the likes of which I have never seen. If you don't like it, don't stay but don't take it out on the staff they all work exceptionally hard to make everyones holiday as pleasant as possible.
We cannot recommend Chateau de Lacomte HIGHLY enough.

neilmackie, ebben a kempingben, itt: június 2013

8,6

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Great stay 2 weeks. Booked 2 weeks for next year. No complaints. Quiet, dead relaxed, owners & staff put loads of effort in and are very helpful. Brill pool and well spaced site. Well chilled. Good food, makes bread so you have to order day prior. No children hear so good site. Owner always seems to be doing something for someone. Left our van there over winter. Seems to me there are a few moaning growners on here. This site should be top of list. All sites have rules for a reason. Excellent place.

Angela, ebben a kempingben, itt: szeptember 2012

8,7

Google Fordítás

Együtt utazó társaság: Párok

Third visit in three years. Great site for a very quiet and relaxing holiday. Many places of interest nearby.

David Lowe, ebben a kempingben, itt: június 2012

7,5

Google Fordítás

Stayed 2 wks at end of June '12, having pre-booked through Caravan Club. Excellent location, rather isolated. Quiet, lots of wildlife, peaceful. Site was clean and tidy throughout, including toilets and showers. Excellent swimming pool. Our pitch was generous in size, gently sloping, but some were much smaller and quite steep. Water,drainage & electric(10A) on all pitches, but drainage point didn't work well and was too high to drain into by gravity - pity! Washing machines (expensive) very poor for first week, suddenly replaced by two new ones just before club inspector arrived! Weekly quiz night good opportunity to meet people, but barbecue night had poor, overcooked food, quite expensive and live music much too loud. Minimal items available in 'shop' and morning bread/croissants were poor quality(frozen?). Biggest problem was the unpleasant, arrogant owner who was much more interested in taking customers' money than in giving good, friendly, service. Sadly will not return.

Általános adatok

Tájékoztató ár 1
38,00 EUR
Nyitvatartási időszak
01-05-2018 ig 15-09-2018
Terület
12 ha
Magassági fekvés
300m
Táborhelyek száma
86 (110 - 140m2)
A kempingezőknek fenntartott helyek száma
4
Bérelhető szálláshelyek száma
9

* A vastag betűvel szedett szolgáltatások árát a szállásdíj nem tartalmazza. Ezekért a kemping külön díjat számít fel. (Ez azonban nem jelenti azt, hogy a nem vastagon szedett szolgáltatások ingyenesek!)

Népszerű szolgáltatások
  • Kültéri medence
    • terület:300 m2
  • Kutyák főszezonban (pórázon)
    • Max. szám:1
  • A személyazonosság igazolására az ACSI Club ID kártyát is elfogadják
  • Letelepített lakókocsi
    • szám:4
Internet
  • WiFi-zóna
    • wiFi-zóna ingyenes
A recepción
  • Fõszezoni elozetes helyfoglalás ajánlott
  • Fõszezonban a recepción beszélt nyelvek
    • nyelvek:angol | francia
Kemping házirendje
    • Max. szám:1
  • Kutyák szezonon kívül (pórázon)
    • Max. szám:1
  • Lakókocsi engedélyezett
  • Sátorállítás engedélyezett
  • Kis kiegészíto sátor megengedett
  • Lakóautó engedélyezett
  • Kéttengelyeseknek is
  • Grillező megengedett
    • Grillsütő típusa:faszenes | elektromos áram | gáz
  • Csak felnőtteknek
Kutya
    • Max. szám:1
    • Max. szám:1
Mellékhelyiségek
  • Mosdótál: hidegvíz
  • Fûtött vizesblokkok
  • Különálló mosdófülke: melegvizes
  • Különálló mosdófülke: hidegvizes
  • Ülõtoalett
  • Vegyi WC ürítõhely
  • Tusoló: melegvizes
Talaj és növényzet
  • Árnyékos helyek
  • Árnyékos helyek elõfordulnak
  • Árnyék nélküli helyek
  • Parcelázott helyek
  • Füves talaj
  • Teraszos kemping
  • Kemény talaj
  • Lejtõs
Mosás, mosogatás, fűzés
  • Edény mosogató meleg vízzel
  • Edény mosogató hideg vízzel
  • Mosógép
  • Ruhamosó medence hideg vízzel
  • Ruhamosó medence meleg vízzel
  • Ruhaszárító
  • Vasalási lehetõség
Étkezés, italok és élelmiszer
  • A kempingben friss pékáru kapható
  • Élelmiszer korlátozott választékban kapható
  • Étterem (bõséges választékkal)
  • Pizzéria
  • Elvihetõ ételek
  • Vendéglátóhely
  • Jégakku fagyasztás
  • Hûtõjég
A kempinben vagy annak közelében bérelhető
  • Letelepített lakókocsi
    • szám:4
  • Bungalók/házikók
    • szám:5
  • Hûtõszekrények
Úszás
  • Kültéri medence
    • terület:300 m2
  • Füves napozó
Wellness
  • Szépségszalon
  • Masszázs
Gyermekeknek
  • Közös játszó helyiség
  • Nincs szórakoztató program
Sport és játékok
  • Asztalitenisz asztal
  • Multi-sportpálya
  • Tenisz
  • Boccia
Kikapcsolódási lehetőségek (felnőtteknek)
  • Szórakoztató program: Felnõttek
    • nyelvek:angol | francia
    • időszak:12-05/15-09
  • A kempingbõl induló kerékpárutak
    • nehézség:közepes
  • Sétaútvonalak a kemping környékén
    • nehézség:közepes
  • Közös játszó helyiség
  • (Pool)biliárd
  • Televízió
A kemping fekvése
  • Autópálya kihajtó közelében (< 10 km)
    • távolság:8 km
  • Bevásárlási lehetõség %s km-re
    • távolság:9 km
Lakókocsizók részére
  • Lakóautó engedélyezett
  • Lakóautók számára külön helyek
    • keményburkolatos lakókocsi-helyek
    • AcsiCampsite\Entity\Facility\Property:property:2000:140 m2
    • AcsiCampsite\Entity\Facility\Property:property:2001:4
  • 8m-nél hosszabb és 4 tonnánál nehezebb lakóautóknak is alkalmas
    • hosszúság:13
Szolgáltatások a táborhelynél
  • Vízcsatlakozás a kempinghelyeknél (legfeljebb 15 m)
  • Szennyvízcsatlakozás a kempinghelyeknél (legfeljebb 15 m)
  • Vonószerkezet nélkül 5,5m-nél hosszabb lakókocsiknak is alkalmas
  • Az áramfelvételi csatlakozás %s A-ig lehetséges
    • Max. elektromos áram:10 ampère
  • Euro szabvány szerinti elektromos csatlakozódugó kell
Egyéb
  • Kivilágított utak és utcák
  • Orzött terület
  • Egész nap és éjszaka nyugalmas
Address & Route

Lefoglalja a(z) Château de Lacomté kempinget, vagy bővebb információt szeretne? Ezt az alábbi módon.

  • Château de Lacomté
    Lacomté
    46500 / Carlucet
    Franciaország

  • GPS-koordináták letöltése
    Select your navigation system:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coordinates:

    44°43'42"N 1°35'48"E
  • Figyelem! 2015. július 13-tól sok franciaországi kempingnek tilos saját útbaigazító táblákat kihelyezni. Ezért érdemes a GPS-koordinátákat használni a kemping megtalálásához.

  • kapcsolat

Vegye fel a kapcsolatot

Térképen
Rakodás
The weather on this campsite

Várható időjárás

P

14 / 12

Szo

15 / 12

V

16 / 12

H

17 / 12

K

18 / 12

Sze

19 / 12

Cs

20 / 12

Max. 5.4° 8.8° 10° 10.4° 12.7° 10.8° 10.1°
Min. 3.5° -2° 6.4° 3.3° 7.1° 4.6°
Csapadék 0% 90% 90% 35% 25% 70% 55%
Szélirány Ény D D ZO ZO D D
Szélerősség 2 2 2 2 3 3 2

Átlagos hőmérséklet

Éghajlat

Relatív páratartalom Csapadékmennyiség (mm) Napsütéses órák
Jan. 84% 44 3
Febr. 80% 35 5
Márc. 70% 53 6
Ápr. 72% 110 6
Máj. 72% 79 7
Jún. 70% 66 8
Júl. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Szept. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3
Weeronline
Információkérés

Az ACSI Eurocampings továbbítja az Ön információkérését a "Château de Lacomté".

Figyelem: Ön információkérést küld. Közvetlen foglalás nem lehetséges ezen az űrlapon keresztül. Ön közvetlen kapcsolatba kerül a kempinggel, és az ACSI Eurocampings nincs befolyással annak kimenetelére.

1 Információkérés Mit szeretne?
Tegye fel a kérdést:
(annak az országnak a nyelvén, ahol a kemping található, vagy angolul)
2 Az Ön adatai

3 Az Ön kérése
Milyen nyelven szeretne választ kapni? Figyelem: lehetséges, hogy a kemping nem tud eleget tenni a kérésnek.